چکامه

چکامه
ورود شما به چکامه را خیر مقدم عرض می نماییم.
به دلیل بروز بودن سایت لطفا از سایر صفحات وب هم دیدن نمایید.

تبلیغات هزینه نیست بلکه زمینه سازی برای معرفی وب خود به دیگران و درآمد زایی برای شماست .

نويسندگان
علی بابازاده
موضوعات وب
دانلود(۱۳)
آهنگ(۱۳)
عکس(٧)
موزیک(٥)
بهار(٥)
دانلود آهنگ(٥)
هنر(٤)
گزارش(٤)
دولت(۳)
المپیک(۳)
آهنگ جدید(۳)
تصاویر(۳)
خبر(۳)
جدید(٢)
تیم(٢)
الف(٢)
بیماری(٢)
ایران(٢)
فوتبال(٢)
کتاب(٢)
بدن(٢)
رژیم(٢)
درمان(٢)
دانلود کتاب(٢)
تتلو(٢)
واکنش(٢)
ریو(٢)
پونک(٢)
امیر تتلو(٢)
موزیک جدید(٢)
نیوز(٢)
بهار نیوز(٢)
حامد همایون(٢)
میگنا(٢)
مسعود صادقلو(۱)
بلاگ(۱)
آهنگ جدید حامد همایون(۱)
دانلود آخر شب(۱)
آهنگ همایون(۱)
بهار خبر(۱)
به گزارش(۱)
مثل شیر(۱)
سیروان(۱)
اردلان طعمه(۱)
حالم بده(۱)
مهدی احمدوند(۱)
مهدی جهانی(۱)
آلامتو(۱)
مگه(۱)
داعش(۱)
گرام(۱)
علیشمس(۱)
غذایی(۱)
نود(۱)
وارث(۱)
بازیگر(۱)
متن آهنگ(۱)
یوفا(۱)
خسروی(۱)
فال روزانه(۱)
دانلود موزیک(۱)
بازیکن(۱)
کتاب خوانی(۱)
پزشکی و سلامت(۱)
شکم(۱)
همایون(۱)
فیلم(۱)
اخبار(۱)
مرگ(۱)
هاشمی(۱)
غذا(۱)
اقتصاد(۱)
آمریکا(۱)
کنکور(۱)
دفاع(۱)
قاب عکس(۱)
آخر قصه(۱)
شادمهر(۱)
لاغری(۱)
میهن(۱)
متن(۱)
تنهام(۱)
خبری(۱)
نقل(۱)
دوباره عشق(۱)
مگه میشه(۱)
خرید کتاب(۱)
گوشی(۱)
جهان(۱)
رفسنجانی(۱)
کشور(۱)
آلمان(۱)
تبلیغاتپیروزی دونالد ترامپ در انتخابات 2016 آمریکا


 

 • پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات 2016 آمریکا
  شوک خبری برای دموکرات ها: پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات 2016 آمریکا

  دونالد ترامپ توانسته است در چند ایالت مهم و سرنوشت ساز نسبت به رقیب خود هیلاری کلینتون پیشی بگیرد

  رسانه های آمریکا با پایان رای گیری در برخی ایالت ها، به تدریج نتایج نظرسنجی های صورت گرفته در روز انتخابات را که حاکی از نتایج اولیه غیررسمی است، منتشر می کنند که تا این لحظه از برتری ۲۴۴ رای الکترال دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواهان در برابر ۲۱۵ رای الکترال هیلاری کلینتون نامزد دموکرات ها حکایت دارد.

  موسسه تحقیقات ادیسون ریسرچ (Edison Research) از سال ۲۰۰۳ به نمایندگی از رسانه های CNN، FOX، NBC، ABC، Associated Press, CBS در هر انتخابات هزاران خبرنگار را در تمامی ایالات آمریکا به کار می گیرد که وظیفه آنها، پرسش از رای دهندگان پس از خروج از حوزه های رای گیری است.

  با توجه به اینکه نزدیک به ۴۰ میلیون آمریکایی با شرکت در رای گیری های پیش ازموعد به نامزد مورد نظر خود رای دادند، اطلاعات جمع آوری شده در روز انتخابات با آمار تخمین زده شده از آرای غیابی و پستی تجمیع شده است.

  اینفوگرافیک نتایج انتخابات آمریکا از پیشتازی ترامپ در ایالت های کلیدی خبر میدهد و او را در آستانه پیروزی غیرمنتظره می‌خواند.

   

   

   

  ساز و کار انتخابات آمریکا بدین صورت است که ۵۳۸ گزینشگر (Elector) که گروهی موسوم به مجمع گزینشگران یا الکترال کالج (Electoral College) را تشکیل می دهند، مطابق با قانون اساسی یک نقش واسطه را در انتخاب رئیس جمهوری ایفا می کنند.

  در پایان انتخابات و پس از پایان شمارش آرا، گزینشگران هر ایالت با توجه به نامزد محبوب در آن ایالت، رای خود را به صندوق می اندازند و هر نامزدی که موفق به کسب ۲۷۰ رای الکترال شود، رئیس جمهوری بعدی آمریکا خواهد بود.

   

  در ادامه انتخابات ۲۰۱۶ آمریکا را به روایت تصویر می بینیم.تصاویری از شادی طرفداران دونالد ترامپ و نگرانی و ناراحتی طرفداران هیلاری کلینتون:

   

   

   

   

   


تاريخ : ۱۳٩٥/۸/٢٦ ساعت: ٥:٠٢ ‎ق.ظ ا نویسنده : علی بابازاده ا نظرات ()
تگ ها :فرمانده کتائب بابلیون در کنار ابومهدی المهندس :: تحولات جهان اسلام


 


تاريخ : ۱۳٩٥/۸/٢۱ ساعت: ٦:۳۱ ‎ب.ظ ا نویسنده : علی بابازاده ا نظرات ()
تگ ها :۵۰ مهدکودک در تهران پلمب شد


 

 • ۵۰ مهدکودک در تهران پلمب شد
  به گزارش میگنا، حبیب‌الله مسعودی فرید در گفت‌وگو با «میزان» گفت: طی هفت ماهه گذشته ۵۰ مهدکودک متخلف غیرمجاز در سطح شهر تهران شناسایی و نسبت به پلمب این مهدها اقدام شده است.
  وی افزود: موارد متعدد تخلف در این مهدهای کودک گزارش شده است و به همین خاطر نسبت به پلمب آنها اقدام شد.

  معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی با تاکید بر اینکه "تمامی مهدهای کودک در شهرها و روستاها موظف هستند طبق برنامه‌های سازمان بهزیستی عمل کنند"، اظهار کرد: در صورتی که مهدهای کودک بر اساس ضوابط و برنامه‌های سازمان بهزیستی عمل نکنند، ابتدا تذکر شفاهی دریافت می‌کنند و اگر به وضعیت رسیدگی نشود، پس از ارائه اخطار کتبی، نسبت به پلمب مهدها اقدام می‌شود.

  مسعودی فرید با اشاره به اهمیت اخذ شهریه قانونی از سوی مهدهای کودک و محتوای آموزش داده شده از سوی مدیران مهدها به کودکان خاطرنشان کرد: مهدهای کودک باید طبق اعلام سازمان بهزیستی کشور از خانواده کودکان شهریه اخذ کنند، ضمن اینکه آموزش‌های خود به کودکان را نیز بر پایه محتوای آموزشی سازمان بهزیستی قرار دهند.

  وی با بیان اینکه "محتوای آموزشی مهدهای کودک بر اساس نظارت کارشناسان تهیه و به مهدها ابلاغ می‌شود"، تصریح کرد: مهدهای کودک موظف هستند از محتوای آموزشی تهیه‌شده از سوی کارشناسان سازمان بهزیستی کشور تبعیت کنند.

  معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی در خصوص فرآیند اخطارهای ارائه شده به مهدهای کودک اظهار کرد: در ابتدا اخطارهای شفاهی و کتبی داده می‌شود و صاحبان مهدهای کودک موظف هستند طی یک ماه نسبت به رفع اخطار اقدام کنند؛ در غیر این صورت مهدکودک مورد نظر پلمب می‌شود.

   


تاريخ : ۱۳٩٥/۸/۱۸ ساعت: ٩:٠۳ ‎ب.ظ ا نویسنده : علی بابازاده ا نظرات ()
تگ ها :هشت عامل تاثیرگذار در شکل گیری خیانت شوهر به زن


 

 • هشت عامل تاثیرگذار در شکل گیری خیانت شوهر به زن
  میگنا: در حالیکه بسیاری از زنان تصور می‌کنند برخی از مردان به دلیل مسائل مرتبط با روابط زناشویی و یا تنوع طلبی جنسی به همسر خود خیانت می‌کنند یک درمانگر به عواملی اشاره می‌کند که از نگاه بسیاری از زنان پنهان مانده است. عواملی که دانستن آن‌ها می‌تواند از بی‌وفایی و خیانت شوهر به زن جلوگیری نماید. 
  دلایل بی‌وفایی برخی از مردان به همسران خود چه هستند؟ تصورات و باورهایی که زنان در مورد علل بی‌وفایی مردان در ذهن دارند تا چه اندازه با واقعیت‌ها تطبیق می‌کند؟ شاید تاکنون مطالب زیادی درباره دلایل خیانت مردان خوانده باشید که اغلب برگرفته از ترجمه مقالات خارجی و یا دیدگاههایی است که در کتب روان‌شناسی مرتبط با روابط همسران ارائه شده است. اما در این گفتگو به دلایل عینی و واقعی خیانت مرد به همسر از نگاه یک مشاوره خانواده خواهیم پرداخت. مهدی آریافر متخصص ترمیم و بهبود روابط ناشی از خیانت همسران در گفتگو با مهر از دلایل بی‌وفایی مردانی سخن گفته است که برای ترمیم زندگی زناشویی خود به وی مراجعه کرده‌اند.  
   
  ۱- توجه بیشتر زن به خانواده پدری خود

  برخی از مردان در جلسات مشاوره اظهار می‌داشتند که چون به این نتیجه رسیده‌اند که اولویت نخست زندگی همسر خود نیستند، به همین دلیل آن‌ها نیز زن خود را اولویت نخست زندگی خود نمی‌دانند و ترجیح می‌دهند تا با فرد دیگری رابطه عاطفی داشته باشند. مهدی آریافر در تشریح این موضوع خطاب به زنان گفت: شوهر شما همیشه باید فرد شماره یک زندگیتان باشد. اگر اتفاق فوق‌العاده‌ای نظیر قبولی در دانشگاه و یا موفقیت در اخذ مدرک تحصیلی، ترفیع کاری، تأیید بارداری یا هر خبر خوب دیگر رخ دهد؛ ممکن است وسوسه شوید که ابتدا این خبر خوب را به والدینتان اطلاع بدهید، ولی اجازه دهید همسرتان نفر اولی باشد که از این خبر خوش مطلع می‌شود. برای مرد بسیار مهم است که شما او را در درجه نخست اهمیت قرار داده و سپس موضوع را با دیگران درمیان بگذارید. ولی بعضاً برخی از زنان ناخودآگاه طوری رفتار می‌کنند که به خانواده پدری خود بیشتر از شوهرشان اهمیت می‌دهند. زوجین باید بدانند که آن‌ها دیگر در خانه پدری حضور ندارند و تشکیل خانواده جدیدی داده‌اند لذا نباید بگونه‌ای رفتار کنند که شوهرشان احساس کند، مورد بی‌مهری و کم توجهی قرار گرفته و اولویت نخست زندگی همسرش نیست. بدیهی است تداوم این وضعیت می‌تواند مرد را از همسر خود دور کرده و زمینه شکل گیری خیانت عاطفی و جنسی را فراهم سازد.  
   
  ۲- بی‌توجهی زن به رابطه زناشویی

  مهدی آریافر در این خصوص گفت: بررسی من بر روی برخی از مردانی که به همسر خود خیانت کرده‌اند نشان می‌دهد که آن‌ها از ضعف زن در برقراری یک رابطه زناشویی جذاب، مثبت و سازنده گله‌مند بوده‌اند. متأسفانه برخی از زنان و حتی مردان، با مهارتهای لازم برای داشتن رابطه زناشویی مؤثری که می‌تواند در تحکیم بنیان خانواده مؤثر باشد، آشنا نیستند و بنابراین هرطوری که دلشان بخواهد رفتار می‌کنند، فقدان این مهارت‌ها باعث می‌شود تا زن یا مرد با الگوهای رفتاری اشتباهی که از خود بروز می‌دهند، ناخواسته همسر خود را از چنین رابطه‌ای گریزان نموده و خلأیی را ایجاد کنند که او در خارج از خانه به دنبال برطرف کردن آن باشد. لذا بهتر است هر یک از طرفین اطلاعات خود را در این زمینه افزایش داده و حتی در مورد علائق طرف مقابل برای داشتن رابطه‌ای دو طرفه و جذاب صحبت کنند تا بتوانند به یک دیدگاه مشترک و مؤثر دست یابند.  
   
  ۳- رفتار تحکّم آمیز زن با شوهر

  این متخصص سر‌شناس خانواده در این خصوص به مهر گفت: زمانی که یک زن با صدایی مردانه و حالتی دستوری امر و نهی می‌کند، این احساس را در شوهر خود بوجود می‌آورد که زن او یک مدیر است نه همسر. بار‌ها در جلسات مشاوره خیانت همسران از زبان مردان شنیده‌ام که برخی از زنان به دلایل مختلف در نوع گفتگو و ارتباط با همسرشان مانند یک رئیس و حاکم برخورد می‌کنند و این احساس را در شوهران ایجاد می‌کنند که آن‌ها قصد دارند تا اختیار و کنترل زندگی مشترک را در دست بگیرند و لذا مردان نیز در برابر چنین زنانی یا مقاومت می‌کنند و یا ترجیح می‌دهند با بی‌تفاوتی به تدریج از علاقه و احساسات مثبت خود نسبت به همسرانشان کاسته و به دنبال ارتباط عاشقانه دیگری بروند.  
   
  ۴- تمرکز بیش از حد زن بر روی فرزندان و یا دوستان 

  مهدی آریافر در اینباره خطاب به زنان گفت: هیچ شکی نیست که فرزندان و یا دوستان، افراد بسیار مهمی در زندگی شما هستند، اما قطعاً از همسر شما مهم‌تر نیستند. اگر همسرتان را از ردیف اول اولویت‌های زندگیتان پایین بیاورید، این پیام را به مرد القاء کرده‌اید که وفاداری کاملی به او ندارید، لذا نباید از او نیز توقع داشته باشید تا به شما وفادار بماند. اولویت نخست زندگی شما باید همسرتان باشد. اینکار نه تنها باعث رشد و شکوفایی زندگیتان می‌شود و آن را در برابر بی‌وفایی و خیانت احتمالی شوهرتان بیمه می‌کند، بلکه محیطی امن و ایمن برای شما و فرزندتان فراهم می‌کند. بار‌ها از برخی از مردان نظیر این جملات را شنیده‌ام که اظهار داشته‌اند که وقتی با حالتی خسته از سر کار وارد منزل شده‌اند، همسرشان در حال رسیدگی به فرزند و یا صحبت کردن با دوستان صمیمی‌اش بوده و هیچ توجهی به حضور شوهر خود نداشته است. برخی از مردان نیز می‌گویند: «همسرمان در مهمانی‌ها توجه چندانی به ما ندارد و همه تمرکزش بر روی دوستان و اطرافیان خودش است.» بدیهی است مردان در چنین وضعیتی احساس می‌کنند، زنان زحمات و تلاش آن‌ها را در بیرون از خانه نادیده گرفته و قدردان نیستند، تداوم این وضعیت مرد را از خانواده دور کرده و او را بسوی بی‌وفایی و خیانت به زن سوق خواهد داد.  
   
  ۵- سرزنش کردن مرد توسط زن 

  این مشاور خانواده گفت: تحقیر و سرزنش کردن مرد باعث شکسته شدن اقتدار او خواهد شد و از او فردی پرخاشگر و عصبی خواهد ساخت که دیگر همانند سابق همسرش را دوست نخواهد داشت. مرد دوست دارد برای همسرش بهترین باشد. وقتی شما به عنوان شریک زندگی‌اش عیب او را بیان می‌کنید، او اولین احساسی که می‌کند این است که شما او را بهترین نمی‌دانید و این بسیار خطرناک است. پس اگر خواهان یک همسر مهربان و خوب هستید، به جای دیدن بدی‌هایش، خوبی‌های او را ببینید و مدام آن‌ها را به زبان بیاورید و اگر انتقادی از او دارید، بجای استفاده از کلمات تنش زا و سرزنش کردن او سعی کنید تا با لحنی ملایم و بهره گیری از مهارتهای ارتباطی مناسب با او صحبت کنید. من پیشنهاد می‌کنم برای کسب این مهارت‌ها یا از کتابهایی که در این زمینه نوشته شده و یا از راهکارهای مشاورین با تجربه و آگاه بهره بگیرید. برخی از مردان در جلسات مشاوره می‌گفتند: آقای آریافر همسرمان کاری کرده است که ما از اشتباه کردن می‌ترسیم زیرا اگر مرتکب اشتباهی شده و یا در اثر عواملی که حتی خارج از دست ماست، گرفتار بحرانی شویم، همسرمان بجای آنکه به ما انگیزه داده و اعتمادبه نفس لازم برای غلبه بر شرایط موجود را به ما بدهد، اقدام به سرزنش و تحقیر کرده و همین امر باعث شده تا ما نیز به محض رهایی از مشکلات، دیگر بر روی همراهی همسر خود حساب باز ننموده و از او فاصله بگیریم.  
   
  ۶- وقتی زن مانند یک مادر با همسرش رفتار می‌کند

  مهدی آریافر به مهر گفت: وقتی مرد احساس کند که زن همانند یک مادر از او مراقب کرده و تمام رفتارهای او را تحت نظر داشته و هر کاری را مدام به او یادآوری می‌کند، به تدریج از نظر احساسی از او فاصله خواهدگرفت. یکی از معمول‌ترین و مخرب‌ترین عادات ارتباطی زن‌ها با شوهرشان این است که با آن‌ها به گونه‌ای رفتار می‌کنند که گویی مردان کودکانی بیش نیستند و نمی‌توانند از خودشان مراقبت کنند و نیاز دارند که خانم‌ها زندگیشان را اداره کنند. 

  این متخصص جوان خطاب به زنان گفت: هنگامی‌که با یک مرد مانند پسربچه کوچکی رفتار می‌کنید، او نیز به مانند بچه‌ای کوچک با شما رفتار خواهد کرد. هنگامی‌که انتظار دارید ناتوان، درمانده و ضعیف باشد او نیز ناتوان، درمانده و ضعیف می‌نماید. در ابتدا مادری کردن برای نامزد یا همسرتان می‌تواند جوانب مثبتی داشته باشد، اما در درازمدت اثرات بسیار مخربی را بر روی رابطه شما خواهد گذاشت. هنگامی‌که در حق همسرتان مادری می‌کنید؛ ممکن است در ظاهر او از رفتارتان شکایتی نداشته باشد، حتی ممکن است اصرار کند به این کارتان ادامه بدهید، اما یک چیز حتمی‌است: او یک روز بر علیه‌تان شورش خواهد کرد زیرا اغلب ‌پسربچه‌ها دوست دارند روزی از مادرشان جدا شوند و خانه را ترک نمایند. زن‌ها لازم است توجّه داشته باشند که مادری کردن و با مرد‌ها مانند پسربچه‌های کوچک رفتار کردن، استقلال یک مرد را زیر سوال می‌برد. زمانی که اقتدار مردان بر اثر مادری کردن بیش از اندازه زنان از بین برود، جذابیتشان را برای همسرشان از دست می‌دهند. زیرا زنان دوست دارند مرد زندگیشان مقتدر و توانا باشد و از پسربچه‌هایی که مجبورند مدام دنبالشان باشند خسته و کلافه می‌شوند در نتیجه همین عامل باعث سردی روابط می‌شود. در واقع آنچه باعث بروز مشکل می‌شود رفتار شماست نه بی‌توجه بودن شوهرتان به کار‌هایش. 

  مهدی آریافر در ادامه خطاب به زنان گفت: با مادری کردن در حق همسرتان، عشق، حرارت و شور و حال رابطه را خواهید کشت. هر چه با یک مرد رفتاری مادرانه داشته باشید، او نیز با شما رفتاری بچه گانه خواهد داشت. نکته مهم اینجاست که چون هیچ مردی مایل نیست با مادرش همبستر شود. در نتیجه از برقراری رابطه زناشویی با شما که همانند مادرش هستید نیز خودداری می‌کند و برای پرکردن این خلأ جنسی در جستجوی زنی خواهد بود که برخلاف شما رفتاری مادرانه با او نداشته باشد. جنبه دیگر این قضیه این است که هر چه مردی در نظر شما ناتوان‌تر و ضعیف‌تر جلوه کند، از لحاظ جنسی نسبت به او سرد خواهید شد. زنان باید توجه داشته باشند که با مادری کردن؛ مرد‌ها وابسته می‌شوند و اعتماد به نفسشان پایین می‌آید وقتی اعتماد به نفسشان پایین بیاید کمتر می‌توانند خودشان را دوست بدارند، بنابراین چگونه می‌توانیم از کسی که خودش را دوست ندارد انتظار عشق داشته باشیم؟! 

  احساس عزت نفس یک مرد بستگی به احساس توانمندی او دارد. هنگامی‌که مردی احساس می‌کند کار‌ها را به درستی انجام نمی‌دهد، به سختی می‌تواند با شما و یا خودش مهربان باشد. رفتار با مرد‌ها به مانند پسربچه‌ها و به رخ کشیدن ضعف‌ها و ناتوانایی‌های آن‌ها روی قابلیت عشق ورزی مرد شما تاثیر منفی می‌گذارد. توانایی و قابلیت‌های مرد باعث تحریک زن‌ها می‌شود. بنابراین هر چه مردی ناتوان‌تر جلوه کند، از نگاه زنان از جذابیتش کاسته خواهد شد.  
   
  ۷- وقتی زن؛ بذر شک و تردید را در ابتدای رابطه می‌کارد

  این متخصص بهبود روابط همسران در اینباره گفت: وقتی زوجین همدیگر را دوست دارند، قطعاً به هم عشق ورزیده و به یکدیگر اعتماد دارند اما از لحظه‌ای که شک و تردید در رابطه‌ای شکل می‌گیرد، ذره ذره عشق بین زوجین رو به زوال گذاشته و از بین می‌رود. وقتی مردی مورد ظنّ و شک همسر خود قرار گرفته و رفتار کنترل کننده زن را می‌بیند، روز به روز از او فاصله گرفته و بسوی شکل گیری رابطه عاطفی جدیدی متمایل می‌شود. اگر زنی نشانه‌های بی‌میلی و سرد شدن شوهرش را نسبت به خود مشاهده کرد، بهتر است به کمک یک مشاور خانواده به واکاوی این مسأله بپردازد و از اتخاذ تصمیم‌ها و روشهای خودسرانه نظیر بحث و جدل‌های بی‌نتیجه، سرک کشیدن در تلفن همراه وی و یا تعقیب او خودداری کند. زیرا بار‌ها در جلسات مشاوره به این نتیجه رسیده‌ام که شک و تردید بی‌مورد زن یکی از عوامل مهم بروز بی‌وفایی و خیانت شوهرش بوده است.  
   
  ۸- زنانی که به کار و مادیات بیشتر اهمیت می‌دهند 

  از نگاه مهدی آریافر، بعضی از زن‌ها در زندگی زناشویی به دلیل ترس از دست دادن همسر و نگرانی از آینده؛ آنچنان بر روی کار و سرمایه گذاری تمرکز می‌کنند که یادشان می‌رود در کنار کار خود وقتی را هم برای زندگی مشترک با همسرشان اختصاص دهند، لذا خواسته یا ناخواسته باعث ایجاد شکاف در رابطه خود با او می‌شوند. به این دسته از خانم‌ها پیشنهاد می‌کنم تعادلی بین کار و توجه به زندگی مشترک خود برقرار نمایند و در طول شبانه روز به روشهای مختلف نظیر نوشتن یادداشت‌های عاشقانه، مکالمه تلفنی، گفتگوی رو در رو در منزل یا مکانهای مورد علاقه طرفین با همسر خود در ارتباط بوده و در زمینه روشهای هرچه بهتر کردن رابطه عاطفی و عاشقانه خود و یا تصمیماتی که لازم است برای آینده زندگی مشترکشان اتخاذ نمایند، با یکدیگر صحبت کنند. 

   


تاريخ : ۱۳٩٥/۸/٩ ساعت: ٦:٢٤ ‎ب.ظ ا نویسنده : علی بابازاده ا نظرات ()
تگ ها :دانلود آهنگ یادگاری ها از مهدی جهانی و علیشمس

دانلود آهنگ جدید علیشمس و مهدی جهانی بنام یادگاری ها با بهترین کیفیت و متن آهنگ

موزیک ، تنظیم ، شعر : مهدی جهانی ، ترانه : اردلان طعمه

Download New Song Alishmas Ft. Mehd Jahani | Yadegariha Whit Text On Saba-Music

پس از موفقیت آهنگ های چقدر تنهام ، مدیونم به تو و... زوج خوش ذوق و موفق مهدی جهانی و علیشمس این بار با آهنگ یادگاری ها شما رو سوپرایز خوانده کرد

به زودی از رسانه صبا موزیک ، پخش برای اولین بار از همین سایت...

منتظر باشید...

دانلود آهنگ جدید علیشمس و مهدی جهانی بنام یادگاری ها

علی شمس متولد آذرماه ۱۳۶۶ در انگلیس، خواننده رپ است

فارغ التحصیل دانشگاه بریستول انگلیس است، اصالتش به استان گلستان بر میگردد، اسم و فامیلشو با هم ترکیب کرد و نام هنری علیمش رو برگزید، آرزویش اجرا در برج میلاد است

شروع فعالیت

 موسیقی را با «سعید کرمانی» و «ساسان منفرد» (ساسی‌ مانکن) آغاز کرد

از همان ابتدای فعالیت‌ هایش هم سعی داشت خیلی زود به استقلال کاری برسد موج رپ باعث شد خیلی زود اسمش سر زبا‌ن‌ها بیفتد و به مرور بیشتر و بیشتر شنیده شد.

استقلال کاری

من ابتدای دوران کاری‌ ام سبک موسیقی ما هم ترکیبی از پاپ و رپ بود پس از مدتی با «ساسان» (ساسی‌ مانکن) آشنا شدم. کمی فرم و فضای کاری ما تغییر پیدا کرد و کارهای‌ مان شادتر شد و عمدتا «شش و هشت

به مرور سعی کردم به یک نوع استقلال کاری برسم و آرام‌ آرام مستقل شدم و آثار خودم را به صورت انفرادی منتشر کردم؛ آثاری با فضایی آرام که به هر حال به سلیقه و فضای شخصی خودم هم نزدیک‌ تر بود.

یادگاریا مهدی جهانی علیشمس


تاريخ : ۱۳٩٥/۸/٥ ساعت: ٩:۱٢ ‎ق.ظ ا نویسنده : علی بابازاده ا نظرات ()
تگ ها : موزیک ، دانلود ، آهنگ ، آهنگ جدید


امکانات وب